KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252936
nr 1425 2936
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Skridskois Nacka", monogramsignerad. Olja på pannå, 37x45, yttermått inklusive ram: 47x54
Utrop:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:49:08
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg